Na Krajině 44, 686 01 Uherské Hradiště – Vésky, Tel.: 572 503 675, Mobil: 774 730 176, e-mail: info@petrklicuh.cz

Beef & Beer

Současná doba není pro nikoho z nás snadná. I přes tuto těžkou dobu, která dopadá i na ně, se najdou lidé a organizace, které se snaží pomáhat lidem ve složité životní situaci. Mezi takové organizace patří i restaurace z Uherského Hradiště Beef & Beer, která se rozhodla pomáhat maminkám a dětem z našeho azylového domu a to prostřednictvím dovážky obědů zdarma. 

Na svých stránkách nabízí zákazníkům možnost příspěvku na oběd. Jak sami píšou: "Příspěvkem 50 Kč přispějete na 1 oběd a my k tomu přidáme 1 oběd od nás. Za 1 PŘÍSPĚVEK do azylového domu tedy odvezeme 2 OBĚDY."

Podrobněji se o této akci můžete dočíst na: https://beefandbeer.cz/obedy-pro-matky-a-deti-v-nouzi/

Tímto bychom chtěli restauraci Beef & Beer srdečně poděkovat za výborné obědy.

Děkujeme, že pomáháte šířit mezi lidmi dobrou vůli a laskavost.

Dar od firmy AVX Czech Republic s.r.o. - Bzenec

Zaměstnanci firmy AVX Czech Republic s.r.o. - Bzenec se vzdali firemních vánočních balíčků a darovali je maminkám a dětem v našem azylovém domě. Osobně dar dovezla ředitelka společnosti Ing. Markéta Ševčíková a Mgr. Marta Vojtěšková, která sbírku organizovala. Touto formou Všem děkujeme a velmi si ceníme, že v této nelehké době, mysleli na naše maminky a děti.

Děkujeme a do nového roku 2021 přejeme pevné zdraví.


Mik miku mik miku mikuláš, přišel s čertem na koláč!


Tak letos bohužel nepřišel. Z hygienických důvodů nás letos Mikuláš nenavštívil, ale aby děti nebyly smutné, nechal jim přede dveřmi azylového domu nadílku. Děti měly ze sladkostí a ručně šitých čertíků velkou radost. 


Tímto děkujeme stálé dárkyni paní Brisudové, i dalším dárkyním z CTZ s.r.o., za jejich dary a radost, kterou dětem dávají.

Poděkování dárcům

Rok 2020 nebyl pro nikoho rokem jednoduchým a  i přesto se našla spousta dárců, kteří chtěli udělat našim maminkám a dětem hezké Vánoce, či pomoci finančním darem naší organizaci.

Jmenovitě se jedná o paní Evu Masaříkovou z Vések, která zorganizovala sbírku s lidmi z Online farmářského tržiště, kteří darovali zdravé potraviny, produkty a finanční dar. Bližší informace o činnosti Online farmářského tržiště najdete na stránkách: https://www.scuk.cz/.

Firma PEVEKO, spol. s.r.o. z Uherského Hradiště prostřednictvím paní Veselé darovala dětem stolní lampičky a termoobaly na svačiny a obědy.

Dále paní Zámečníková a paní Hasoňová přinesly dětem spoustu sladkostí a mléčných výrobků na přilepšenou.

Uplynulý rok nebyl lehký ani pro firmy EVPÚ Defence a.s. a Thermacut, k.s., které nás, stejně jako každý rok finančně podpořily. O to více si jejich pomoci vážíme.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem dárcům zde uvedeným, i těm kteří zde uvedeni nejsou. Všem, kteří přispěli věcným darem, oblečením či financemi prostřednictvím portálu darujme.cz.


Děkujeme, velmi si vážíme Vaší pomoci, podpory a dobrého srdce.

                                                                                                

„Společně jeden pro druhého“ s dm drogerií markt

Pracovnice dm drogerie markt ze Starého města, dne 25.9.2020 směřovaly svou dobrovolnickou aktivitu právě do našeho azylového domu. Trvalou součástí dm filozofie, je příkladné působení společnosti dm ve svém okolí. Dobrovolné projekty vnímají jako jeden ze způsobů, jak tento bod dm filozofie dlouhodobě úspěšně naplňovat. Jejich cílem je pod mottem „Společně jeden pro druhého“ zapojit do projektů společenskou zodpovědnost. Pracovníci společnosti dm drogerie markt se zapojují do dobrovolnické činnosti ve vybraných organizacích z oblasti sociálně-kulturní a ekologické.

Ne každý ví, že personál dm drogerie markt je odborně vyškolen v oblasti produktů značky dm, dalšího prodejního zboží i dekorativní kosmetiky. Uživatelkám sociální služby představily produkty jejich značky, ale také poskytly informace týkající se ošetření pleti a líčení.

Součástí hezkého odpoledne, byla i diskuze s prostorem na zodpovězení dotazů k péči o pleť a pokožku a také z oblasti dětské kosmetiky. Maminky a především děti, dostaly od pracovnic balíčky a dárky od dm drogerie markt. Děkujeme pracovnicím, že maminkám věnovaly svůj čas, který je pro každého z nás velmi cenný.


                                        

KDE NÁS najdete: