Na Krajině 44, 686 01 Uherské Hradiště – Vésky, Tel.: 572 503 675, Mobil: 774 730 176, e-mail: info@petrklicuh.cz

Jarní bazárek od OS ČČK UH

S Oblastním spolkem Českého červeného kříže jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Tentokrát byla prostřednictvím OS ČČK UH uspořádána sbírka hygienických potřeb, oblečení a obuvi. Po převzetí darů ze sbírky, kterou osobně předala ředitelka Jarmila Ulmanová a Veronika Bosáková členka OS ČČK UH, byl uspořádán jarní bazárek, kde si mohly maminky vybrat z darovaných věcí. Děkujeme všem, kteří do sbírky přispěli a podpořili tak maminky a děti z azylového domu. 

Poděkování

Vážení dárci, Vy všichni, kteří finančně přispíváte prostřednictvím našich projektů na Darujme.cz. Vy všichni, kteří myslíte na naše maminky s dětmi, a po celý rok se u nás zastavujete s darovaným oblečením, jídlem, hračkami či sladkostmi pro děti. Vy všichni, kteří sami, či s přáteli pořádáte sbírky, nebo se snažíte dětem udělat radost dárky na Vánoce. Vy všichni, kteří dobrovolně přijdete a věnujete svůj volný čas. Vy všichni, máte velká srdce. Děkujeme.

Velmi si vážíme Vaší pomoci a podpory v roce 2023.
Kolektiv AD


Velikonoční tvoření

Během víkendu proběhlo v azylovém domě tvoření s velikonoční tématikou. Děti se těšily na barvení a zdobení vajíček a zasetí velikonočního osení do misek od květináčů. Maminky si vyrobily závěsné věnečky na dveře z vrbového proutí a ozdoby do květináčů.  Poté si všichni společně upekly velikonočního beránka. 

Adventní čas

Měsíc prosinec, doba kdy se všichni začínají těšit na Vánoce, je v azylovém domě, vyplněn spoustou aktivit a událostí. Začátkem prosince, pekly děti se sociální pracovnicí perníčky, které zdobily podle své fantazie. Přišel k nám Mikuláš, čert i překrásný anděl. Jak už to tak bývá, peklo ví o všem, v pekelné knize hříchů je zapsáno vše, i to, kdo si nečistí zuby:-). Za básničku či písničku, dostaly děti od Mikuláše a anděla, balíčky plné dobrot. Krásná vánoční výzdoba jen podtrhuje tento sváteční čas. Tímto moc děkujeme dobrovolnicím z Českého červeného kříže, za perfektně připraveného Mikuláše a balíčky pro děti. 

KDE NÁS najdete: