Na Krajině 44, 686 01 Uherské Hradiště – Vésky, Tel.: 572 503 675, Mobil: 774 730 176, e-mail: info@petrklicuh.cz

První pomoc pro děti s OS ČČK UH

Začátkem května proběhla v azylovém domě akce první pomoc pro děti, akci organizovali členové OS ČČK Uherské Hradiště. Pro děti měli připravené stanoviště, kde si děti vyzkoušely, jak obvázat ránu, zastavit krvácení nebo jak se zachovat, pokud máme v ruce hřebík. Děti se naučily spoustu praktických dovedností z oblasti první pomoci. Odměnou jim byl dobrý pocit a sladká tečka na závěr. Děkujeme všem členům ČČK za perfektně připravenou akci, kterou si všichni moc užili a budeme se těšit na další spolupráci. 

Jarní bazárek od OS ČČK UH

S Oblastním spolkem Českého červeného kříže jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Tentokrát byla prostřednictvím OS ČČK UH uspořádána sbírka hygienických potřeb, oblečení a obuvi. Po převzetí darů ze sbírky, kterou osobně předala ředitelka Jarmila Ulmanová a Veronika Bosáková členka OS ČČK UH, byl uspořádán jarní bazárek, kde si mohly maminky vybrat z darovaných věcí. Děkujeme všem, kteří do sbírky přispěli a podpořili tak maminky a děti z azylového domu. 

Velikonoční tvoření

Během víkendu proběhlo v azylovém domě tvoření s velikonoční tématikou. Děti se těšily na barvení a zdobení vajíček a zasetí velikonočního osení do misek od květináčů. Maminky si vyrobily závěsné věnečky na dveře z vrbového proutí a ozdoby do květináčů.  Poté si všichni společně upekly velikonočního beránka. 

Poděkování

Vážení dárci, Vy všichni, kteří finančně přispíváte prostřednictvím našich projektů na Darujme.cz. Vy všichni, kteří myslíte na naše maminky s dětmi, a po celý rok se u nás zastavujete s darovaným oblečením, jídlem, hračkami či sladkostmi pro děti. Vy všichni, kteří sami, či s přáteli pořádáte sbírky, nebo se snažíte dětem udělat radost dárky na Vánoce. Vy všichni, kteří dobrovolně přijdete a věnujete svůj volný čas. Vy všichni, máte velká srdce. Děkujeme.

Velmi si vážíme Vaší pomoci a podpory v roce 2023.
Kolektiv AD


KDE NÁS najdete: