Na Krajině 44, 686 01 Uherské Hradiště – Vésky, Tel.: 572 503 675, Mobil: 774 730 176, e-mail: info@petrklicuh.cz

Stáž jako vzájemné obohacení

Dne 3.3.2023 proběhla stáž v Domově svaté Agáty Břeclav. Stáž může být vnímána nejenom jako zdroj podpory pracovníků, ale velkým přínosem mohou být také diskuze o poskytování služeb a její kvalitě, obohacené o příklady dobré praxe, včetně zpětné vazby. Děkujeme kolegyním z Břeclavi za možnost vzájemného sdílení zkušeností a příjemně strávený den. 

Vánoční sbírka města Uherské Hradiště

Sbírku město Uherské Hradiště zahájilo 25. listopadu a přispívat do ní mohli občané a návštěvníci města až do 28. prosince. Lidé na charitativní účely věnovali 60.140,-Kč. Výtěžek ze sbírky použije náš azylový dům, na vybudování pokoje pro ženy v krizi. Peněžitý dar byl ředitelce našeho azylového domu předán starostou a místostarostou města Uherské Hradiště. Všem dárcům, kteří do sbírky přispěli, patří velké díky. 

WIKY HRAČKY

Ve dnech od 7.11.2022 do 15.12.2022 probíhala v prodejnách WIKY hračky, vánoční sbírka DARUJ HRAČKU, DARUJ RADOST. Paní Alena Brázdilová, vedoucí prodejny WIKY hračky Staré Město, přivezla dětem pod stromeček spoustu dárků, ze kterých se dětem pod stromečkem, rozzáří oči radostí.
Děkujeme všem dárcům, kteří do sbírky přispěli a prodejně WIKY hračky za předání dárků pro děti.

5. oddíl Kon - Tiki

Na Štědrý den se v azylovém domě zastavil pan Mareček, vedoucí 5. skautského oddílu Kon - Tiki, který svou skautskou činnost provozuje v Hluku. Pan Mareček spolu s dalšími skautkami, přivezli pro naše maminky věcný dar a to balíčky s drogerií. Maminky tento dar velmi ocenily. Tímto bychom chtěli poděkovat všem členům oddílu a popřát hodně úspěchů v další činnosti. Děkujeme.

MIKULÁŠ

Mikuláš se svou početnou družinou andělů a čertů, přišel obdarovat i naše děti v azylovém domě. Pochválil i pokáral, pokud to bylo potřeba. Děti se těšily hlavně na krásné andílky, čerti zůstali u dveří. Všechny děti dostaly mikulášské balíčky a ovoce.
Tímto děkujeme všem dárcům a zejména chase z Vések. 


KDE NÁS najdete: