Na Krajině 44, 686 01 Uherské Hradiště – Vésky, Tel.: 572 503 675, Mobil: 774 730 176, e-mail: info@petrklicuh.cz

Mikuláš se svou družinou

Stejně jako každý rok, zavítal do našeho azylového domu Mikuláš, andělé a čerti. Děti od rána netrpělivě vyhlížely Mikuláše a jeho družinu. S příchodem tmy se dočkaly. Mikuláš četl z knihy hříchů, ale nezapomněl také, každé dítko pochválit. Všechny děti obdržely mikulášské balíčky plné dobrot a ovoce. Za zážitek setkat se s Mikulášem, anděly a čerty, srdečně děkujeme členům chasy z Vések. 

Pečení perníčků

Druhý adventní víkend, proběhla v azylovém domě volnočasová aktivita pečení perníčků. Maminky si předem připravily voňavé těsto a následující den, se domem linula nádherná vůně z pečených perníčků. Aktivita probíhala za nadšené asistence dětí, které perníčky vykrajovaly a potíraly vajíčkem po upečení. Perníčky si maminky nachystají na štědrovečerní stůl, i jako ozdobu na vánoční stromeček, který bude zdobit společné prostory azylového domu. Pan Mgr. Marcel Pandadis poskytl azylovému domu finanční dar na uspořádání této aktivity a zakoupil pro azylový dům vánoční stromeček. Touto cestou panu Pandadisovi velmi děkujeme, za jeho štědrý dar, který pomohl vytvořit tu pravou vánoční atmosféru.

Podzimní dlabání dýní

Předposlední neděli v říjnu, proběhlo v našem azylovém domě dlabání dýní. Tento slunečný podzimní den, byl jako stvořený pro tuto společnou aktivitu. Maminky s dětmi a pracovnice azylového domu společnými silami dlabaly  a vyřezávaly strašidelné dýně. Tyto dýně si děti večer rozsvítily a dotvořily tak magickou atmosféru večera. 

Kouzelník Jirka Hadaš

Předvánoční čas, je i časem kouzel. Dne 2.12.2021 k nám do azylového domu zavítal známý kouzelník Jirka Hadaš, který pro naše děti vytvořil kouzelnou show. Děti byly z jeho vystoupení nadšené, dětský smích se rozléhal celým naším azylovým domem. Na vystoupení nechyběly kouzelnické rekvizity, legrační opice, hořící dort a samozřejmě balónky, jako odměna za účast na vystoupení. Tuto show kouzelník Jirka Hadaš vytvořil bez nároku na honorář,  tímto mu ještě jednou ze srdce děkujeme. Svačinky a občerstvení poskytla restaurace Beef & Beer v rámci svého projektu pro podporu našeho azylového domu, za což jí a všem, kteří do projektu přispěli, moc děkujeme. 

Děkujeme za podporu a chuť pomáhat.Ukliďme společně Vésky

Dne 8.10.2021 proběhla akce "Ukliďme společně Vésky". V tento krásný podzimní den, maminky s dětmi, spolu se zaměstnanci azylového domu, vysbírali odpadky po místní části Vések. Odpadků nebylo mnoho, Vésky jsou čistou a udržovanou obcí.  


KDE NÁS najdete: