Na Krajině 44, 686 01 Uherské Hradiště – Vésky, Tel.: 572 503 675, Mobil: 774 730 176, e-mail: info@petrklicuh.cz

MARTIN PŘIJÍŽDÍ NA BÍLÉM KONI

Na svatého Martina, kouřívá se z komína. Nebo také, že Martin přijíždí na bílém koni. Tyto a mnohé další pověsti a pohádky o svatém Martinovi, si děti poslechly během společného čtení a tvoření, v našem azylovém domě. Pro radost i na výzdobu, si děti vyrobily bílé i barevné koníky a podkovičky pro štěstí. Společné odpoledne uběhlo jako voda a děti již ví, proč se říká, že svatý Martin přijíždí na bílem koni.

Halloweenské dlabání dýní

Poslední říjnovou neděli, proběhlo v našem azylovém domě Halloweenské dlabání dýní. Děti se těšily, až si vydlabou strašidelné dýně. Některé se přestrojily do kostýmů, dlabala s námi čarodějnice či šerif-kostlivec. S vyřezáváním dětem pomáhaly maminky, celkem nám tedy azylový dům zdobí deset dýní. S přicházejícím večerem, až se pořádně setmělo, jsme si dýně společně rozsvítili a kochali se strašidelnou atmosférou. 

Den Dětí

Tradičně jako každý rok, proběhl v azylovém domě Den dětí. Děti společně hrály hry, malovaly na tvář i na chodník. Soutěžily o hodnotné ceny a občerstvily se svačinkou, kterou darovala restaurace Beef&Beer. Na závěr dne, si všichni společně opekli špekáčky. Děkujeme Všem za účast na tomto krásném dni, restauraci Beef&Beer za občerstvení a milé dárkyni za odměny pro děti.

Oznámení protiprávního jednání

Oznámení dle směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2019/1937 ze dne 23.10.2019 o ochraně osob, které oznamují porušení práva Unie, je možno učinit prostřednictvím zřizovatele/zakladatele/společníka [1], to je města Uherské Hradiště.

 

K oznámení protiprávního jednání, o němž se fyzická osoba dozvěděla v souvislosti s prací nebo jinou obdobnou činností vůči […] [2] může dojít prostřednictvím dvou odlišných kanálů, a to v rámci vnitřního oznamovacího systému města Uherské Hradiště (https://www.mesto-uh.cz/oznameni-protipravniho-jednani) nebo externě přes Ministerstvo spravedlnosti (https://oznamovatel.justice.cz/chci-podat-oznameni/).

 

[1] Zvolte odpovídající.

[2] Uveďte název Vaší organizace.

KDE NÁS najdete: